Tinklapių kūrimas

Sveiki apsilankę mūsų internetiniame tinklapyje. Jeigu Jūs esate čia, tikriausiai jums reikia sukurti naują ar atnaujinti seną interneto svetainę. Tuo mes ir užsiimame. Mes nesame uždaroji akcinė bendrovė (dirbame pagal autorines sutartis), mes esame specialistų komanda, kuri pasirengusi sukurti jūsų firmą ar asmenį reprezentuojančius bei pelną ir naudą nešančius tinklapius. Interneto svetainė, tai ne tik Jūsų vizitinė kortelė internete, tai informacijos kanalas, kurį Jūs privalote išnaudoti. Tai paprasčiausia, greičiausia ir pigiausia priemonė pasiekti potencialius klientus. Mūsų tikslas - maksimalaus funkcionalumo tinklapių kūrimas, prieinamas, bet kokias finansines galimybes turinčiam vartotojui.
Klientams sunku tave rasti bei tinkamai įvertinti siūlomas prekes, paslaugas. O gal tu piliečių neišgirstas politikas, visuomenės veikėjas? Nenusimink, įveik sunkmetį susikurdamas modernų, patrauklų, informatyvų internetinį tinklapį.
Mes prieinamomis kainomis kuriame internetines svetaines, kuriose talpinama pageidaujama informacija apie Jūsų veiklą. Puslapių spalvos, informatyvūs vaizdai iliustruos asmenybės ar įmonės veiklą, paryškins privalumus, stilių bei specifiką.
Internetiniame puslapyje jūs turėsite galimybę pageidaujamu laiku, neskaičiuodami apimčių pateikti naujausią informaciją apie vykdomas akcijas, numatomus pasikeitimus. Tai gerokai pigiau nei investuoti į reklamą TV, laikraštyje ar skrajutes. Čia tu būsi pastebimas bet kuriuo metu.
Tinklapių kūrimas - įdomus, tačiau labai kruopštus darbas. Kad svetainė taptų sėkminga, sunkiai dirba visa specialistų komanda, kiekvienas iš kurių prisideda prie naujo virtualaus „kūdikio“ gimimo. Svetainės kūrimas vyksta etapais, kad jas, lyg mažus daigus, būtų galima išauginti į pilnavertį internetinį puslapį. Tinklapio atsiradimas prasideda nuo būsimos auditorijos analizės, kurios metu nustatomi potencialūs lankytojai. Tai puikiai moka mūsų vadybininkai. Išanalizavę kliento pateiktas medžiagas bei remdamiesi asmenine patirtimi jie sudaro pirminį svetainės projektą, kur išsamiai aprašoma tinklapio struktūra ir funkcijos.
Sekantis etapas - dizaineris piešia būsimos svetainės maketą. Šiame etape svarbiausia aiškiai ir gražiai pavaizduoti techniniame makete numatytas užduotis. Eskizas pateikiamas kliento patvirtinimui, po to seka maketavimas ir programavimas. Be to, svetainių kūrimas apima ir patogių navigacijos priemonių įdiegimą. Ši procedūra yra labai svarbi, nes tinklapio lankytojai turi lengvai ir be nereikalingos painiavos suprasti, kokius produktus ar paslaugas siūlo jūsų įmonė, kaip jie gali užsisakyti ir apmokėti, kam atstovauja jūsų organizacija ar pan. Suprantama, tai dar ne paskutinis svetainės kūrimo etapas.
Dirbame toliau. Kitas etapas svetainės kūrime - informacijos ir grafikos paieška. Labai svarbu sukurti interneto svetainę, kuri atitiktų ne tik užsakovų, bet ir lankytojų lūkesčius. Čia svarbiausiais tampa tekstų ir piešinių sudarytojai. Jų užduotis, kad naujoji svetainė būtų naudinga, spalvinga ir žavi savo pateikiama informacija. Toliau tinklapio išvaizda labiau rūpinasi dizaineriai. Jie rūpinasi internetinio puslapio pilnu vaizdu, į „savo vietas“ sustato nuorodas, mygtukus, tekstus, antraštes ir kitus elementus. Be jų svetainių kūrimas neįmanomas, nes svetainės užpildomos atsižvelgiant į jų eskizus. Tik su dizainerio pagalba svetainė įgauna išvaizdą, kuri pritraukia lankytojus, sutelkia dėmesį į pagrindinę užduotį - pirkimą. Tuo, galima sakyti, pagrindinis tinklapio kūrimo darbas baigtas.
Grįžtame prie maketavimo. Pradėsime nuo formato, kuris tinka šiuolaikinėms naršyklėms. Svetainės kūrimas veda prie to, kad surinkti duomenys iš paprasto maketo turi virsti tikru internetiniu tinklapiu. Ši operacija atliekama su vaizdais ir kitais pasirinktais objektais. Dėka šios operacijos vartotojas gali informaciją laisvai parsisiųsti iš svetainės į savo kompiuterį, skaityti pateiktą tekstą, peržiūrėti nuotraukas. Būtina pažymėti, kad bendravimo, prekybos ir kitų veiklos sričių tinklapių kūrimas, negali likti be programavimo. Toks kruopštus svetainės kūrimas leidžia vartotojams rašyti atsiliepimus svečių knygose ir forumuose, susikurti savo profilį, greitai apsipirkti ir daug daugiau. Be programavimo mygtukai ir nuorodos lieka nenaudingais atributais. Kitas žingsnis - patalpinti svetainę pasauliniame inerneto tinkle, tai yra tinklapių perkėlimas į hostingą.
Mūsų tinklapis sukurtas, t.y. pasirengęs dirbti: belieka jį naudoti ir populiarinti naudojant įvairius įrankius, metodus. Čia mūsų specialistai taip pat gali padėti. Toks tas svetainių kūrimas. Paaiškėjo, kad tinklapių atsiradimas turi nemažai etapų, kuriems reikia daug patirties. Jei darbo imasi žinovas, tai ir gautas rezultatas išsiskiria patrauklumu, informacija ir naudingumu.

Atlikti darbai:
Kontaktai:
Tel.: +370 684 39084
El. paštas: u9@u9.lt


Serveriai su 50% nuolaida
Domenai su 20% nuolaida