V.Čepas ne toks jau neteisus

Užjaučiu Vytautą Čepą. Jau tiek puola jį iš visų kampų. Neduok Dieve! Ir už ką? Už idėją stogu uždengti senamiestį! Už viešai išreikštą nuomonę! Betgi juk pati blogiausia idėja yra neišsakyta idėja, o net ir pati utopiškiausia – irgi verta dėmesio.

Išsami publikacija čia

Klaipėdiečiai kviečiami kovoti su sienų tepliotojais

“Mieste situacija dėl pastatų bjaurojimo įvairiomis keverzonėmis yra apverktina. Jie kaip šunys žymi savo teritoriją, tik kitomis priemonėmis. Jų padaryti nuostoliai siekia apie milijoną litų. Tai toliau negali būti toleruojama“, – tvirtino Klaipėdos savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Čepas.

Savivaldybė visus klaipėdiečius kviečia nelikti abejingais ir prisidėti prie visuotinio nepakantumo akcijos prieš pastatų bjaurojimą. Tai ypač aktualu prieš vasaros renginius, kada Klaipėda priims ne vieną dešimtį tūkstantį žmonių.

Išsami publikacija čia

Miestas skelbia karą sienų terliotojams

“Žinoma, dirbsime ir gaudymo bei baudimo srityje. Taip pat kreipiamės į gyventojus, kad neliktų abejingi, fiksuotų, rašytų pareiškimus. Kviečiame į akciją įsijungti ir patiems tvarkant išterliotus plotus", - sakė Klaipėdos mero pavaduotojas Vytautas Čepas, pirmadienį pats čiupęs teptuką ir pietų metu pradėjęs akciją užrašų ant savo gyvenamojo namo sienos uždažymu.

Išsami publikacija čia