DSCF1655

Šiandien sukanka 67 – eri metai, kai fašizmas buvo sutriuškintas galutinai.

Ši diena – gegužės 9-oji - simbolizuoja pergalę prieš nacistinę Vokietiją

bei Antrojo pasaulinio karo pabaigą.

_DSC0360

Minint Tarptautinę darbo dieną, gegužės 1-ąją, ankstyvą rytą, gausus būrys Klaipėdos socialdemokratų patraukė sostinės link.

Nuo š.m. sausio 1 d. Lietuvos gyventojai gali skirti PAPILDOMĄ 1 %gyventojų pajamų mokesčio dalį politinėms partijoms (2% GPM kaip ir visada galite aukoti pasirinktai, teisę paramą gauti, organizacijai). Kviečiame visus LSDP Klaipėdos skyriaus narius būti solidariems ir vieningiems, pasinaudojant teise pervesti 1 procentą GPM socialdemokratų partijai iki gegužės 1 dienos. Paprašykite ir [...]

DSC_3221

Šeštadienį ne tik prasidėjo ypatingai šiltas ir saulėtas pavasaris, bet ir vyko kasmetinė, visame pasaulyje tradicine tapusi pavasarinė švarinimosi talka “DAROM 2012”. Šiais metais LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai ir vėl grįžo į Smiltynę.

kreip2

Š.m. kovo 31 d. (šeštadienį) šaukiama LSDP Klaipėdos skyriaus ataskaitinė konferencija. Konferencija vyks viešbučio AMBERTON KLAIPĖDA K-centre. Delegatų ir svečių registracija nuo 9.00 val., pradžia - 10.00 valandą.

DARBOTVARKĖJE:

1. LSDP Klaipėdos miesto skyriaus tarybos ataskaita (Pranešėja - pirmininkė Lilija Petraitienė).

2. LSDP Klaipėdos miesto skyriaus Finansų komisijos ataskaita (Pranešėja – Violeta Gembutienė).

3. LSDP [...]

k7 

Ką mes – vyrai – žinome apie Jus – moteris?
Gal gi lygiai tiek, kiek ir apie rytdienos orus?

 58

Klaipėdos socialdemokratai niekada nepamiršta savo tradicijos kovo 8 – osios proga pasveikinti moterų su Tarptautine moterų diena.

DSC_9064

Socialdemokratai šiemet Užgavėnes su Lašininiu ir Kanapiniu, šauniais muzikantais ir kitais Užgavėnių personažais šventė Klaipėdos turgavietėse.

DSCF1469

Š.m. vasario 14-ą dieną, kai visi švenčia Meilės dieną, Klaipėdos socialdemokratinis jaunimas ( LSDJS ), LR Seimo narė Irena ŠIAULIENĖ, LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė Lilija PETRAITIENĖ ir bičiulis Kęstutis DABRAVOLSKIS [...]