p5160232

Geriausiai tave vertina tie, kurie yra šalia tavęs.

Vladimiras Megre

Ir pas mus kelią skinasi prasminga šventė - Tarptautinė šeimos diena. Šeima yra ta mažoji valstybės ląstelė ir būtent, šeimoje formuojasi mažojo piliečio – vaiko gyvenimo pamatinės vertybės.

Šeimos šventę jau ketveri [...]

DSCF1356

Š.m. gegužės 14 d. (pirmadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

DSCF1356

Š.m. balandžio 20 d. (penktadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

photo 

Vasario 16-ąją po iškilmingų mišių Klaipėdos Taikos Karalienės bažnyčioje su Lietuvos valstybės nepriklausomybės atstatymo diena susirinkusiuosius pasveikino Seimo narė I. Šiaulienė.

Irena ŠIAULIENĖ

IMG_9785

Tradiciškai kiekvieną vasarą Irena Šiaulienė pakviečia mūsų skyriaus bičiulius į pažintinę vasaros kelionę po savąjį kraštą. Šiemet sukome ir pas mūsų kaimynus latvius. Preciziškai smulkiai mūsų maršrutą aprašė bičiulė Raimonda, man norisi pasidalinti įspūdžiais savo ir kelionės dalyvių. Kad kelionė šiemet buvo [...]

Gerbiami tinklapio skaitytojai, vyksta tinklapio restruktūrizacija ir informacijos atnaujinimas. Atsiprašome už nepatogumus.