Seimo LSDP frakcija, matydama valdančiosios koalicijos susiskaldymą, balsuojant dėl 2012 metų šalies biudžeto, atkreipia šalies Prezidentės dėmesį į valdančiosios koalicijos nepasiruošimą priimti reikiamus sprendimus.

 

Socialdemokratai mano, kad be šalies vadovės įsikišimo valdančioji koalicija nepajėgi susitarti dėl biudžeto prioritetų, nesupranta  šalies pensininkų lūkesčių ir siūlomu biudžeto variantu nesprendžia nei šalies ūkio augimo, nei kitų socialinių problemų.

„Mes matome, kad valdančiosios koalicijos partnerių konservatorių ir liberalų nuomonės dėl priimamų sprendimų yra diametraliai priešingos, siauri partiniai interesai dominuoja prieš šalies ekonomikos ir žmonių gyvybinius poreikius,“ – sako Seimo LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.

Valdančioji koalicija visiškai neįsiklauso į opozicijos teikiamus pasiūlymus, toliau gilina finansinę ir ekonominę krizę, todėl mes esame tikri, kad be Prezidentės įsikišimo į susidariusią politinę situaciją, Seime gali būti priimti atsitiktiniai bei klaidingi sprendimai.

Socialdemokratai, suprasdami susidariusią situaciją,  pareiškia, jog yra pasiruošę nelikti nuošalyje ir padėt spręsti susidariusias rimtas problemas.

Seimo LSDP frakcijos informacija
Atstovė spaudai Auksė Kontrimienė