Rasos ZUBERNIENĖS nuotr. Š.m. gruodžio 19d. LSDP Klaipėdos skyriaus BALTIJOS grupės atstovai – grupės pirmininkas Vladas STONKUS, grupės pirmininko pavaduotoja Lilija PETRAITIENĖ ir grupės tarybos narė Rasa ZUBERNIENĖ - nuvykome aplankyti neregių ir silpnai matančių, pasveikinti juos su artėjančiomis Šventomis Kalėdomis.

kalediskas zenkliukas4 Įteikėme dovanas, palinkėjome gerų švenčių, ir šaunių varžybų, kuriose dalyvavo ir mūsų grupės narė Rita NARBUTIENĖ. Ji moterų tarpe buvo stipriausia. Nuo jos truputi atsiliko Ada VAIŠVILIENĖ, trečia - Jolanta BUZAITĖ. Vyru tarpe pirmąją vieta iškovojo Ričardas  VALUŽIS, antrąją - Jonas BUIVYDAS, trečiąją - Justinas KUBILIUS. Pasirodo, kad mūsų bičiulė geriausiai stumdė šaškes.

Kol nepamačiau, net nebūčiau įsivaizdavusi, kaip pritaikyta lenta ir pačios šaškės silpnai matantiems ir neregiams. Suskaičiavau net 25 prizus, išrikiuotus lentynose.

Jie negali gyventi taip pat kaip mes – regintys.

Jie nemato spalvų, šviesos, draugų veidų.

BET…bet jie, manau, - vieni turtingiausių žmonių šioje ašarų pakalnėje!

Jie GYVENA net prasmingiau, nei mes. Materialinės vertybes mums užgožė artimuosius, nebematome draugų - tikro gėrio, tikro turto – ir nebejaučiame skleidžiamos jų šilumos.

Tad artėjančių švenčių proga linkiu, kad prie Kūčių stalo susimąstytume. Krizė už lango, bet ar tai bėda? Kaip atėjo, taip ir išeis. Tik laiko klausimas. Na, o gėris, žmoniškumas, užuojauta, tolerancija – amžina!!!

 

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Rasa ZUBERNIENĖ Rasa ZUBERNIENĖ, LSDP Klaipėdos skyriaus BALTIJOS grupės tarybos narė