Danės, Kretingos, Liepojos, Panevėžio, Sausio 15-osios, Švyturio, Tilžės ir daugelio kitų Klaipėdos miesto gatvių gyventojai praėjusį pirmadienį nepraleido progos pabendrauti su visos Seimo socialdemokratų frakcijos nariais ir Europarlamentarais socialdemokratais tiesiog savo namų kiemuose. Čia klaipėdiečiai rėžė viską, kas guli ant širdies. Kiekviename kieme, kiekvienuose klaipėdiečių namuose – tos pačios dešiniųjų valdžios pagimdytos bėdos – kyla maisto kainos, slegia komunaliniai mokesčiai, sveikatos apsaugos sistemai jau ir pačiai trūksta sveikatos … ir pensijos – apkarpytos ir negražintos pensijos…

Už konservatorių politinį nevalivumą begalę skausmingų nusiskundimų teko išklausyti ir europarlamentarei Vilijai BLINKEVIČIŪTEI, ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkui Algirdui BUTKEVIČIUI. „Tik tuomet pavyks apginti žmonių interesus – grąžinti pensijas, padidinti minimalią algą ir išsaugoti PVM lengvatą šildymui – kai Seime, kuriame nūnai lygiosios (70 : 70), pasvirs svarstyklės į kairę pusę – ten, kur Aloyzas KAŽDAILEVIČIUS”, - bendraudamas su klaipėdiečiais sakė Seimo socialdemokratų lyderis Algirdas BUTKEVIČIUS.

Kandidatas į Seimą vienmandatėje DANĖS apygardoje Aloyzas KAŽDAILEIVIČIUS prieš gerą mėnesį ėmėsi velomobilio vairo. Mindamas Klaipėdos gatvėmis jis patyrė ne vieną iššūkį ir akibrokštą. „Svarbiausia nebijoti sakyti tiesą ir dalintis savo rūpesčiais, nes tik atvirai, nuoširdžiai bendraujant, galima išgirsti tai, kas iš tikrųjų mūsuose vyksta. Viena – televizijos žinios, visai kas kita – gatvėje sutikto žmogaus nuomonė“, - sakė Aloyzas KAŽDAILEVIČIUS.

Po pirmadienį įvykusių susitikimų su klaipėdiečiais Lietuvos socialdemokratai tai nusprendė paversti savo darbo tradicija. „Kaip besiklostytų rinkimai, rudenį grįšime į tuos pačius kiemus ir pas tuos pačius klaipėdiečius – informuosime juos, ką pavyko išspręsti.“, - sakė Aloyzas KAŽDAILEVIČIUS.