DSC_3221

Šeštadienį ne tik prasidėjo ypatingai šiltas ir saulėtas pavasaris, bet ir vyko kasmetinė, visame pasaulyje tradicine tapusi pavasarinė švarinimosi talka “DAROM 2012”. Šiais metais LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai ir vėl grįžo į Smiltynę.

DSC_2931

Čia mus sutiko “DAROM” akcijos koordinatorė, mūsų jaunųjų Klaipėdos socialdemokratų sąjungos pirmininkė Dalia DZEDZICKAITĖ bei Smiltynės girininko pavaduotojas Algimantas LAURINAITIS. Koordinatorė šauniai pasirūpino visais mūsų bičiuliais. Užregistravusi gausų būrį talkininkų, buvome aprūpinti visa reikalinga amunicija: šiukšlių maišais ir pirštinėmis. O supažinę su pasikeitusiomis šiukšlių rinkimo taisyklėmis - šį kartą šiukšles teko ne tik rinkti, bet ir rūšiuoti - kibome į darbus.

 

DSC_2905

Partijos vyrai kartu su girininku užsiėmė kopų tvirtinimo darbais , kai tuo tarpu moterys tvarkė pamario teritoriją.

_DSC0252

DSC_3134

DSC_3041

Atlikus darbus, vedini LR Seimo narės Irenos ŠIAULIENĖS, patraukėmė jūros link linksmai dainuodami:

“Be socdemų negyvensim

Be socdemų bus sunku

Be socdemų greit pasensim…”

DSC_3158

Poilsiavietėje jau mūsų laukė šaunioji virėjų komanda – Rolanda ANDRUTIENĖ, Eugenija LAUKINEITIENĖ, Verutė MIKIENĖ. Po sunkių darbų bičiulės mus vaišino gardžiomis ant laužo keptomis dešrelėmis, o DJ Romekas linksma muzika ir žaidimais užėmė visus susirinkusius.

DSC_3243

Už skirtą laiką ir akcijos metu nuveiktus darbus partijos bičiuliams dėkojo Seimo narė Irena ŠIAULIENĖ ir LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija PETRAITIENĖ. O nuoširdų ačiū talkininkams taręs Smiltynės girininko pavaduotojas Algimantas LAURINAITIS kvietė socialdemokratus prie DAROM akcijos Smiltynėje prisijungti ir kitais metais.

DSC_3259

DSC_3143

DSC_2853

_DSC0272

DSC_3014

DSC_3204