ŠVENTOS KALĖDOS teikia sustirusioms nuo kasdienės rutinos mūsų širdims ne tik šventinę nuotaiką, bet ir šilumą, viltį rytojumi.

Šiomis dienomis tikimės stebuklo, nors senokai nebetikime pasakomis.

Ir randasi mumyse nuoširdus troškimas džiuginti artimus savo, kad ir kukliomis dovanėlėmis.

LSDP Klaipėdos skyriaus AVANGARDO grupės pirmininkas Elmaras MILAŠEVIČIUS

 

LSDP Klaipėdos skyriaus AVANGARDO grupė laikosi savo KALĖDINIŲ tradicijų. Š.m. gruodžio 23d. šventiniu džiaugsmu pasidalino ir su tais, kuriems likimas nebuvo toks dosnus, kaip Kalėdų senelis.

Mūsų grupės nariai - Kalėdinių Senelių komanda su maišais dovanėlių -  aplankė SUTRIKUSIO VYSTYMOSI KŪDIKIŲ NAMUS Giruliuose.

Malonu iki graudulio, kad vaikučiai su negalia nėra paliekami likimo valiai – nuolat atsiranda neabejingų organizacijų ir privačių rėmėjų, kurie tikrai nuoširdžiai rūpinasi šių vaikų namų gerove ir juose augančių vaikų globa.

Mūsų grupė labai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad nepaisant sunkmečio - sugebėjome prisidėti prie paramos. Kad sugebėjome į šių vaikučių širdeles atnešti nors truputį šilumos. Parodyti jiems, kad jie tikrai mums rūpi, kad Kalėdų Senelis jų nepamiršo.

Buvo be galo malonu matyti besišypsančius ir laimingus vaikučius po mūsų apsilankymo. Tai didžiausia Kalėdinė dovana visai mūsų grupei.

 

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS iliustraci

Už finansinę paramą, organizuojant šventę vaikučiams, nuoširdžiai dėkoju Andriui ŠLEPAVIČIUI, Viliui VITKUI, Danui PALUCKUI, Audriui BARANAUSKUI, Brigitai ALKSNYTEI, Andriui KAČIALINUI ir kitiems AVANGARDO grupės nariams, dalyvavusiems ir palaikiusiems šią akciją.

Mes visi tikime, kad ši graži tradicija taps ilgamete ir atneš dar daug džiaugsmo vaikų namų globotiniams bei jų auklėtojams.