imagesCA2XB50I

Mano įpėdini, tegul tavo sūnūs …laiku išmoksta gerai lietuviškai.

( K. Donelaičio įrašas metrikų knygoje 1749 m.)

 

 

 

 

Pavasariais, gegužį žydint sodams, minime ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Kasdien besikeičiantis pasaulis kelia iššūkius ir spausdintam žodžiui. LR Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė ir LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė apie tai diskutavo su miesto dienraščio “ Klaipėda” redakcijos kolektyvu prie kavos puodelio. Viešnios pasveikino redakcijos kolektyvą su Spaudos atgavimo švente ir įteikė šventinį tortą puoštą simboline plunksna. “Klaipėdos”vyriausiasis. redaktorius S.Pocius juokavo: “plunksną išstumia kompiuterio klaviatūra, o spausdintą laikraštį ir knygą internetas”.

IrenosSiaul12-05-07 167

Sveikindama redakcijos kolektyvą su profesine švente Irena Šiaulienė šmaikštavo, “kad politika ir patys politikai yra žurnalistų duona”, palinkėjo visiems kūrybinės sėkmės, aštrios plunksnos ir budrios akies.

IrenosSiaul12-05-07 166

Redakcijos kolektyvas klausinėjo frakcijos seniūnę Ireną Šiaulienę apie Seimo darbo subtilumus, “Kokteilio” rubrikos vedantysis Čėska - apie Seimo užkulisius. Redakcijos kolektyvas pasidalijo savo rūpesčiais bei su kokiomis teisinėmis vingrybėmis susiduria spauda šiandien. Vyko malonus ir įdomus pokalbis, pasikeitimas nuomonėmis.

LR Seimo LSDP frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė ir LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė taip pat su Spaudos atgavimo švente pasveikino ir dienraščio “Vakarų ekspresas” kolektyvą , įteikdamos šventinį tortą ir palinkėdamos kūrybinės sėkmės.