IMG_0535 

Š.m. kovo 8 d. jaunimo centre “Atviros erdvės”, jaunieji Klaipėdos socialdemokratai diskutavo klausimu - ko reikia jaunimui?

Diskusijoje dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės vicemeras Vytautas Čepas, jaunimo reikalų koordinatorius Modestas Vitkus, “Atvirų erdvių” centro darbuotoja Zigmantė Čiakaitė, Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų Tarybos narys Kazys Bagdonas, Klaipėdos kolegijos studentų atstovybės prezidentė Kristina Šmotaitė bei nuostabus, žvalus, gal truputėlį nedrąsus Klaipėdos jaunimas.

IMG_0551

Diskusijos metu iškilo daug klausimų: ko reikia jaunimui? Kodėl jaunimas darosi vis pasyvesnis? Ką daryti, kad jaunimas taptų aktyvesnis ir pilietiškesnis? Į kai kuriuos klausimus atsakymus radome, o į kai kuriuos ne, bet svarbiausia, kad pradėjome klausti ir ieškoti atsakymų! Diskutuojant apie jaunimą ir jo aktyvumo skatinimą, išgirdome ir tokių klausimų - kaip jaunimo nedarbas ar noras ginti tėvynę. Bet kaip vienas protingas žmogus pakuždėjo - diskusijos tam ir yra, kad iškeltų problemas į paviršių ir duotų idėjų tolimesnei veiklai.

IMG_0536

Dėkojame LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkei Lilijai Petraitienei už pagalbą organizuojant renginį ir LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliams: Vytautui Čepui, Aloyzui Každailevičiui, Arūnui Marčauskui, kurie atėjo, sudalyvavo renginyje, išsakė įdomias mintis, bei palaikė mus.

LSDJS Klaipėdos skyriaus pirmininkė

Dalia DZEDZICKAITĖ

IMG_0549

IMG_0522