IMG_0491 

Kol už lango siautė žiema ir visus baugino savo šalčiu, jaunieji Klaipėdos socialdemokratai kartu su LSDP Klaipėdos skyriaus Avangardo grupe suorganizavo biliardo turnyrą, kurio metu dalyviai galėjo taip pat sudalyvauti smiginio ir šachmatų turnyre.

Biliardo turnyre taip pat sudalyvavo LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai Arūnas Marčauskas, Aloyzas Každailevičius bei Kęstutis Dabravolskis - ačiū bičiuliai, kad neįsigandot šalčių ir aplankėt jaunimą, bei sudalyvavote varžybose.

IMG_0365

Renginio pradžioje dalyviams buvo pristatytos varžybų taisyklės, dalyviai išsitraukė numeriukus, kurie nustatė kas su kuo žais. Prieš pradedant biliardo turnyrą organizatoriai dalyviams parodė filmuką, kuris parodė kaip per 10 minučių išmokti  žaisti biliardą. Po filmuko peržiūros prasidėjo varžybos. Dalyviai buvo aktyvūs ir stengėsi sudalyvauti visose rungtyse, tiek biliardo, tiek šachmatų, tiek smiginio. Kaip ir visose varžybose, taip ir šiose vyko aršios kovos, kuriose dalyviai kartu su teisėjais skaičiavo taškus, sekė savo konkurentų žaidimą.

IMG_0450

IMG_0231

Renginio metu organizatoriai dalyvius vaišino karšta arbata, bei šviežiais meduoliais, o pabaigoje komandos bei dalyviai buvo apdovanoti prizinėmis vietomis:

Smiginio rungties prizinių vietų nugalėtojai:     I  Arūnas Marčauskas
                                                              II  Arnas Ašmonas
                                                              III  Aloyzas Kaizdeliavičius

Šachmatų rungties prizinių vietų nugalėtojai:   I  Arnas Ašmonas
                                                               II  Mantas Liugas
                                                               III Tadas Katliorius

Biliardo rungties prizinių vietų nugalėtojai:      I  Rūta Sakalauskaitė ir Valdas Kinderis
                                                             II Vytautas Sirusas ir Kęstutis Dabravolskis
                                                             III Tadas Katlioris ir Martynas Alseika

IMG_0422

IMG_0184

LSDJS Klaipėdos skyriaus pirmininkė nori padėkoti:  arbatos kampelio šeimininkei Mildai Petrošiūtei, Agnei Kovalenkaitei už puikias nuotraukas, Klaidui Graževičiui, visiems teisėjams, LSDP Avangardo grupei už bendradarbiavimą, bei LSDJS Klaipėdos skyriaus ir LSDP Avangardo grupės nariui VYTAUTUI SIRUSUI, kuris buvo iniciatorius šio renginio ir pagrindinis organizatorius.  Ačiū visiems, kurie prisidėjo ir atėjo ir, žinoma, iki greito pasimatymo sekančiame turnyre:)

Su meile ir pagarba
LSDJS pirmininkė
Dalia Dzedzickaitė

 

IMG_0370

IMG_0284

IMG_0192 

IMG_0465