stintos8

Jau tradiciškai 9 kartą , kiekvienų metų vasaryje atgimsta per žiemą apsnūdusi Basanavičiaus gatvė , pakvimpa šviežiais agurkais – ženklas , kad atėjo “STINTŲ ŠVENTĖ” , ir savaitgaliui tūkstančiai žmonių užplūsta į senąją , gerąją Palanga.

Kartu su kitais palangiškiais , miesto svečiais , menininkais , amatininkais tradiciškai vienos kavinės terasoje įsikūrė ir būrelis LSDP Palangos skyriaus narių. Bičiuliai vadovaujami sumanaus skyriaus pirmininko Dano Palucko , draugiškai vaišino miestelėnus , tiek ir iš kitų Lietuvos vietovių į unikalią šventę atvykusius partijos bičiulius. O , kad ir oras pasitaikė labai tinkamas šventei , tai ir bendravimas vyko sklandžiai – be skubėjimo , aptariant šių dienų ir ateities aktualijas , galvojant apie ateitį – tiek savąją , tiek tautos. Kad kalbos sklandesnės būtų , neapsieita be vaišių , kiekvienas bičiulis gavo paragauti šviežiai keptų stintų , užgerti karštos arbatos.

Palangos socialdemokratų komanda pasipraktikavę sekančiais metais kviečia jau į 10-ąją stintų šventę kartu atšvęsti ir laukia bičiulių iš visos Lietuvos!

LSDP Palangos skyriaus informacija

 stintos6

stintos7