Nuo š.m. sausio 1 d. Lietuvos gyventojai gali skirti PAPILDOMĄ 1 %gyventojų pajamų mokesčio dalį politinėms partijoms (2% GPM kaip ir visada galite aukoti pasirinktai, teisę paramą gauti, organizacijai). Kviečiame visus LSDP Klaipėdos skyriaus narius būti solidariems ir vieningiems, pasinaudojant teise pervesti 1 procentą GPM socialdemokratų partijai iki gegužės 1 dienos. Paprašykite ir [...]

images[1]

LIETUVOS SDUDENTŲ KREPŠINIO LYGOS FINALAS

DSC_3221

Šeštadienį ne tik prasidėjo ypatingai šiltas ir saulėtas pavasaris, bet ir vyko kasmetinė, visame pasaulyje tradicine tapusi pavasarinė švarinimosi talka “DAROM 2012”. Šiais metais LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai ir vėl grįžo į Smiltynę.

imagesCA25E00W

LSDP Klaipėdos socialdemokratų skyrius kviečia bičiulius ir visus norinčius prisijungti prie akcijos “DAROM 2012”.

VIETA: Smiltynė (renkamės prie Naujosios perkėlos)

LAIKAS: Šeštadienis, balandžio 21 d., 9.30 val. (Keltas išplaukia 10.00 val.)

SU SAVIMI BŪTINA TURĖTI GERĄ NUOTAIKĄ :) !!!

DSCF1356

Š.m. balandžio 20 d. (penktadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

Socialdemokratus stebina konservatorių siūlymas politinėms partijoms pasirašyti susitarimas dėl strateginių energetikos projektų įgyvendinimo, nors dar neaišku, kada bus pateikta atnaujinta Nacionalinė energetikos strategija.

I.__iaulien__.jpg

Šildymo perspektyvos neblogos, orai šyla, pavasaris ateina – Seime Vyriausybės valandoje ironizavo Ministras Pirmininkas į mano klausimą dėl šildymo kainų ir pastabą, kodėl  A.Kubilius, užuot sprendęs šią ir kitas finansiškai skaudžias žmonėms problemas, toliau, po pasiektų susitarimų Prezidentūroje, kaitina atmosferą dėl [...]

DSCF1356

Š.m. balandžio 13 d. (penktadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

kreip2

12»