Question-Mark-Red

LSDJS Klaipėdos skyrius kviečia Jus kovo 8 d. 18.00 val. į atvirą diskusiją ,,Ko reikia jaunimui?", kuri vyks jaunimo centre ,,Atviros erdvės".

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr.

Š.m. kovo 1 d. (ketvirtadienį) šaukiamas LIETUVOS SOCIALDEMOKRAČIŲ MOTERŲ SĄJUNGOS KLAIPĖDOS KLUBO susirinkimas.

Dinas Kacinskas

1 Apokalipsė įmanoma ir viename mieste

stintos8

Jau tradiciškai 9 kartą , kiekvienų metų vasaryje atgimsta per žiemą apsnūdusi Basanavičiaus gatvė , pakvimpa šviežiais agurkais – ženklas , kad atėjo “STINTŲ ŠVENTĖ” , ir savaitgaliui tūkstančiai žmonių užplūsta į senąją , gerąją Palanga.

DSCF1356

Š.m. vasario 24 d. (penktadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

DSC_9064

Socialdemokratai šiemet Užgavėnes su Lašininiu ir Kanapiniu, šauniais muzikantais ir kitais Užgavėnių personažais šventė Klaipėdos turgavietėse.

photo 

Vasario 16-ąją po iškilmingų mišių Klaipėdos Taikos Karalienės bažnyčioje su Lietuvos valstybės nepriklausomybės atstatymo diena susirinkusiuosius pasveikino Seimo narė I. Šiaulienė.

Irena ŠIAULIENĖ

juokinga

Vyksta Klaipėdos m. savivaldybės tarybos finansų ir ekonomikos komiteto posėdis, pristatomas 2012 metų Klaipėdos miesto biudžeto projektas. Kyla diskusija.

– Kodėl mes planuojame biudžete pajamas iš dividendų ir būtent iš savivaldybės įmonės AB “Klaipėdos energija”? Įdomi [...]

Yra dienų tėkmėje valandų, kai mintimis ne tik grįžtame į savo, šeimos ar giminės istoriją, bet ir imamės namų archyvo – sklaidome dokumentus, nuotraukas ir taip gaiviname savo atmintį, įvykius ir žmones. Užplūsta prisiminimai - rojus, iš kurio niekas mūsų išvaryti negali.

Tokia diena Lietuvos valstybės gyvenime – Vasario 16-oji. Ši diena – Lietuvos valstybės atkūrimo [...]

12»