Klaipėdos meras prašė Seimo narių malonės

Socialdemokratų diena Klaipėdoje prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Jau 10 valandą LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai Irena Šiaulienė, Juozas Olekas ir LSDP Klaipėdos skyriaus vadovybė skubėjo į susitikimą su Klaipėdos m. savivaldybės meru Vytautu Grubliausku.

pool

Klaipėdos Jaunieji socialdemokratai kviečia visus sudalyvauti biliardo turnyre:). Vasario 3 diena - turnyro atidarymas, kurio metu galėsite pasitreniruoti, pasimokyti žaidimo gudrybių bei susipažinti su kitais dalyviais.

Kas įžiebs šviesą tunelio gale? 

Jau seniai sudegė dar viena žvakė ant Kūčių stalo, primindama, jog daugiau nei du dešimtmečius džiaugiamės sava valstybe, trispalve ir laisve.

Klaipėdos meras prašė Seimo narių malonės

Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas jį aplankiusių Seimo narių prašė užtarimo, kad Klaipėdai būtų kompensuojama už būsimą dujų terminalą.

Antradienį pas uostamiesčio vadovą svečiavosi Lietuvos socialdemokratų partijai priklausantys parlamentarai Algirdas Butkevičius, Irena Šiaulienė ir Juozas Oleka.

LSDP logotipas

PROGRAMA

2012 m. sausio mėn. 24 d.

10.00 Susitikimas su Klaipėdos miesto savivaldybės meru Vytautu Grubliausku.

(Danės g.17) Dalyvauja: LSDP pirmininkas, LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai: Juozas Olekas, Irena Šiaulienė, LSDP Klaipėdos skyriaus [...]

_DSC0043 _DSC0052

„Danės“ grupės bičiuliai ir svečiai trečiadienio vakarą rinkosi į vakaronę prisiminti praeitų metų nuveiktus darbus ir apžvelgti šių metų pagrindinius tikslus ir siekius.

Sveikinimo žodžius [...]

DSCF1362

Š.m. sausio 19 d. (penktadienį) 10.00 - 12.00 val. susitikinėsiu su Klaipėdos rinkėjais LSDP Klaipėdos skyriaus būstinėje (Herkaus Manto 40a).

Praėjo dvidešimt vieneri metai nuo tragiškų sausio   13 įvykių. Ta Lietuvos tragedija, ir įvykiai vykę   tuo    metu parodė visam pasauliui kas dedasi   Sovietų sąjungoje. Tačiau, visgi pagrindinį   vaidmenį šių įvykių arenoje, pasaulio didžiųjų   valstybių atžvilgiu atliko ne Lietuva, Latvija ir   Estija, bet Sovietų sąjunga, kuri prarado [...]

irena

 

Būdami opozicijoje ir vadovaujami dabartinio premjero A.Kubiliaus konservatoriai skelbė, jog didžiausia valstybės problema – valstybės neveiksnumas, nes „valstybėje nėra strateginio mąstymo ir strateginio     veikimo, sugebėjimo siekti aiškių tikslų“. O kaip šiandien su gebėjimu siekti aiškių tikslų? [...]

veliava

Laisvė – pirmasis ir tikrasis tautos laimės ir gerovės šaltinis. Tikrąjį lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė 1991 m. sausio 13-osios įvykiai. Šiuos įvykius prisimena visa Lietuva.

12»