D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Mieli bičiuliai ir mieli klaipėdiečiai,

Ryt (liepos 1d., 7.45val.) Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6) bus aukojamos Šventos Mišios už mirusį prezidentą Algirdą Brazauską.

Nuoširdžiai kviečiame!

 Jono Pauliaus II vizito akimirkos. Nuotr. iš LR Seimo kanceliarijos archyvo.   Gerbdama Lietuvos katalikų bažnyčios atstovų nuomonę, Lietuvos socialdemokratų partija apgailestauja dėl [...]

Prezidentas Algirdas BRAZAUSKAS buvo mylimas ir gerbiamas jaunų žmonių.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) pritaria Lietuvos visuomenės bei vadovų nuomonei ir ragina Bažnyčios hierarchus pakeisti sprendimą leidžiant Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko palaikus pagerbti Arkikatedroje.

Paslaptingumo skraiste [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr.: Prezidentas Algirdas BRAZAUSKAS Š.m.  birželio 28 d. Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko valstybinių laidotuvių organizavimo komisija patvirtino valstybinių laidotuvių renginių planą.

2010 BIRŽELIO 29/ antradienis/

09:45-10:30 Karsto su velionio Prezidento [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr.: LR Prezidentas Algirdas BRAZAUSKAS

Dianos JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS ir Eugenijaus MACIAUS nuotraukose - Prezidentas Algirdas BRAZAUSKAS ir Klaipėdos socialdemokratai (2005 – 2009 metai).

Dar nėra komentarų

Vytautas ZIGMANTAS

1958 12 17 - 2010 06 26

Netekome bičiulio Vytauto ZIGMANTO, LSDP Klaipėdos skyriaus tarybos nario, POLITĖJOS partinės grupės pirmininko.

Vytautas ZIGMANTAS, įstojęs į partiją 2001 m., subūrė bičiulius ir įsteigė MARIŲ APYGARDOS DARBO [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Š.m. birželio 27d. LSDP centrinėje būstinėje į skubų pasitarimą buvo susirinkusi partijos vadovybė. Partijos valdyba informuoja, kad jau dirba Prezidentės D.Grybauskaitės dekretu sudaryta speciali komisija, kuri organizuos Prezidento Algirdo BRAZAUSKO laidotuves. 

Detalesnę [...]

  Netekome puikaus žmogaus, iškilaus politiko ir nuoširdaus bičiulio Prezidento Algirdo Brazausko, kuris ėmėsi atsakomybės už šalies valdymą pačiais sudėtingiausiais Lietuvos istorijos momentais, kuris savo gyvenimo prasmę ir svarbiausius tikslus suvokė kaip savo šalies ir jos [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Mano kaime, išsibarsčiusiame ant Minijos ir karaliaus Vilhelmo kanalo krantų, jaunimas knygų neskaito. Skaito vienintelis čia likęs šišioniškis - toks Eretas Tyfenzenas. Ateina pasirinkti žurnalų, iš miesto pakuroms atsivežtų. Kartais paprašo parvežti kokį [...]

LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai nuoširdžiai sveikina gimtadienį švenčiančius ir švęsiančius savo draugus!!!

Lidiją [...]