Š.m. gruodžio 23d., prieš pačias ŠVENTAS KALĖDAS,  LR Seimo narė Irena ŠIAULIENĖ, nepaisydama slidžių keliu ir blogu oro sąlygų, grįždama iš Vilniaus pasuko i Šilalės rajono Žygaičių seniūniją.

Lydima Žygaičių seniūno Vytauto JUŠKOS ir savo [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS fotokoliažas

SVEIKINA  SIGITAS DOBILINSKAS:

(LSDP Klaipėdos skyriaus Pirmininkas, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Socialdemokratinės koalicijos frakcijos pirmininkas)

Š.m. gruodžio 19d., kaip ir kiekvienais metais,  į PAGARBOS vakarą Palangoje sugūžėjo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos nariai iš visos Lietuvos.

Atvykusieji buvo registruojami ir nukreipiami į jiems skirtus kambarius. Susirinkus visiems svečiams prasidėjo seminaras apie [...]

ŠVENTOS KALĖDOS teikia sustirusioms nuo kasdienės rutinos mūsų širdims ne tik šventinę nuotaiką, bet ir šilumą, viltį rytojumi.

Šiomis dienomis tikimės stebuklo, nors senokai nebetikime pasakomis.

Ir randasi mumyse nuoširdus troškimas džiuginti artimus savo, kad ir kukliomis [...]

LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai nuoširdžiai sveikina gimtadienį šventusius, švenčiančius ir švęsiančius savo draugus!!!

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Sigitas DOBILINSKAS Š.m. gruodžio 21d. posėdžiavę Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Socialdemokratinės koalicijos frakcijos nariai sudarė pasiūlymų sąrašą dėl KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS PLANO 2010 METAIS, kurį pateikė Klaipėdos merui, savivaldybės administracijos [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS dizainas

Pilietiškai mąstyti,
baigti intrigas
Tėvynės labui

Mūsų šalis, Socialdemokratų partija ir kiekvienas iš mūsų šiandien išgyvena nelengvą permainų laikotarpį.

Šiame ekonomikos nuosmukio ir vertybių praradimo laikmetyje turime suprasti, kad tauta mumis pasitikės tiek, kiek [...]

Rasos ZUBERNIENĖS nuotr. Š.m. gruodžio 19d. LSDP Klaipėdos skyriaus BALTIJOS grupės atstovai – grupės pirmininkas Vladas STONKUS, grupės pirmininko pavaduotoja Lilija PETRAITIENĖ ir grupės tarybos narė Rasa ZUBERNIENĖ - nuvykome aplankyti neregių ir silpnai [...]

Vincas PIKELIS
                                          ”"