Š.m. lapkričio 19d. įvyko gausiausios LSDP Klaipėdos skyriaus grupės – BALTIJOS -visuotinis susirinkimas. Šiuo metų šioje grupėje yra 129 nariai, o tai daugiau nei ketvirtadalis visų LSDP Klaipėdos skyriaus narių.

Visuotiniame BALTIJOS grupės susirinkime dalyvavo 63 [...]

D.JAGĖLAITĖS - ČEGINSKIENĖS nuotr. Danguolė BLEVAITIENĖ

LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai nuoširdžiai sveikina gimtadienį šventusius, švenčiančius ir švęsiančius savo draugus!!!

”roze4_728×600″

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Vytautas ČEPAS

Madingiausias ir magiškiausias žodis nūnai – KRIZĖ.

Dažnas jis valdžios moteriškių ir vyriškių lūpose. Bet kokia nekompetencija, žioplumas ir paprastas kvailumas vienu mostu nutrinamas, žodį šį ištarus.

- [...]

Š.m. lapkričio 26d. sukako 17 metų, kai Seime be pertraukos darbuojasi net 5 LSDP frakcijos bičiuliai:

Česlovas JURŠĖNAS Dar nėra komentarų

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Lilija PETRAITIENĖ Kaip jau buvo skelbta mūsų tinklalapyje, š.m. lapkričio 23 ir 24 dienomis vyko devintasis LSDP Klaipėdos skyriaus Prezidiumo posėdis.

 

Posėdžio sekretorė Lilija PETRAITIENĖ

Ne paslaptis, kad jis [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Andrius DOMARKAS

 

Aloyzas SAKALAS Termino "kubilizmas" dar neteko matyti spaudoje, nors tokia sąvoka kaip "kubilinės atostogos" jau pasirodė. Taip pavadintos nemokamos atostogos, į kurias verčiami eiti darbuotojai dėl darbo užmokesčio fondo nepakankamumo. Bet grįžkime prie pačios [...]

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. Audrius BARANAUSKAS

D.JAGĖLAITĖS-ČEGINSKIENĖS nuotr. LSDP Klaipėdos sk. pirmininkas Sigitas DOBILINSKAS Remiantis LSDP Klaipėdos skyriaus įstatais (punktas 16.10.) šių metų lapkričio 27 dieną (penktadienį) kviečiu LSDP Klaipėdos skyriaus Prezidiumo posėdį.